4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOT 905:
Umberto I (1878-1900) - 10 Centesimi - 1893 BI - CU Pag. 614; Mont. 61 Tracce di rame rosso nei fondi - BB+/qSPL
Buyer's Premium: 20%