LOT 636:
Tappeto persiano
Sold:
€50 - €80
Buyer's Premium: 27%
Tappeto persiano
Ferahan, XX secolo
142 x 98 cm
Difetti.
A persian carpet
Ferahan, 20th century
142 x 98 cm
Defects.