LOT 630:
Tappeto turcomanno
Sold:
€100 - €150
Buyer's Premium: 27%
Tappeto turcomanno
Bukhara
Russia, XX secolo
256 x 150 cm
Difetti.
A turcoman carpet
Bukhara
Russia, 20th century
256 x 150 cm
Defects.