ЛОТ 469:
RIK WOUTERS (1882 - 1916)
Продан:
€300 - €500
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
RIK WOUTERS (1882 - 1916)
"Straatzicht" - Ets - Gesigneerd en gedateerd 1911 in de plaat - 11,5 x 17,5 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique