ЛОТ 470:
HUGO CLAUS (1929 - 2008)
Продан:
€200 - €300
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
HUGO CLAUS (1929 - 2008)
Litho - Gesigneerd in potlood - Genummerd 285/500 - 38 x 50 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique