שימו לב, בקטלוג מכירה זו לא מופיע תיאור של מצב העבודות. יש לפנות לבית המכירות לקבלת דו"ח מצב.
לקבלת מידע נוסף אודות המכירה ניתן לפנות אלינו בטלפון : 036956927
LOTTO 262:
Lujza Wilhelm - Hoffmann (Hungarian - Israeli, 1911-1978)
$
90
Commissione per la casa d'aste: 20%
IVA: 17%
Solo su commissione
Still life, 1965, Gouache on paper, 66 x 51 cm, Signed and dated.
Provenance: the artist's estate.