מכירה פומבית December
Trionfante Antiques
21.12.22
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה

פריט 6:

FIASCA

70
€150 - €200
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.12.22 בבית המכירות Trionfante Antiques

FIASCA
in maiolica invetriata decorata a motivi floreali , manifattura siciliana fine XIX secolo .lesione evidente. h cm 20 X 17 X 12,5

נגישות
menu