מכירה פומבית 7 חלק ב' Modern and Contemporary Art by Italy
25.5.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
Monday may 25 2020, 5.30 pm CET

פריט 200:

EUGENIO CARMI (1920-2016)

Sognare un mondo che non c'è 2007

נמכר ב: €1,000
1,000
הערכה:
€1,000 - €1,100
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

acrilico su tela cm 60x60
firmato e datato sul retro

acrylic on canvas 23,62x23,62 in
signed and dated on the reverse