מכירה פומבית 7 חלק א' Italia figurativa
25.5.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
Monday may 25, 3 pm CET.

פריט 29:

LIBERO VERZETTI (1906-1989)

Senza titolo 1964
olio su tavola cm 50x70 ...

נמכר ב: €1,000
הערכה:
€100 - €150
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים

Senza titolo 1964
olio su tavola cm 50x70
firmato e datato in basso a destra

Untitled 1964
oil on board 19,68x27,55 in
signed and dated lower right