מכירה פומבית 376
6.5.20
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 39:
נמכר ב: €1,000
1,000
הערכה:
€1,000 - €2,000
עמלת בית המכירות: 24.6%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
MADUREIRA, Maria Manuela Madureira
Fernando Pessoa
Técnica mista com colagens sobre madeira
Assinado e datado de 1998
Dim. aprox.: 130 x 69 cm.