מכירה פומבית 10 חלק ג'
15.5.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
Fourth session, saturday may 16 2020, 6 pm CET
פריט 283:
EDOARDO DALBONO (1841-1915) “Figura di donna con cappello” – “Figure of woman with hat”
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
Disegno su carta in cornice dorata. Cm 13×30. Drawing on paper in a golden frame. Cm 13×30.