Auction 5 Partea 2 Antiques, Painting century XIX and Oriental Art Auction
24.2.20
 Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova

II part 18.00 hrs. (lot 257 - 467)

Licitația a luat sfârșit

LOT 258:

"Paesaggi veneti" tre stampe colorate, cornicette in legno intagliato e dorato
cm.23x16

Vandut pentru: €150
Preț de început:
Preț aproximativ:
€150 - €200
Comision casă de licitații: 24% Mai multe detalii
tag-uri:

cm.23x16