Auction 5 Partea 2
Antiques, Painting century XIX and Oriental Art Auction
24.2.20
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
Termenii vanzarii
Vezi demo
II part 18.00 hrs. (lot 257 - 467)
Licitația a luat sfârșit
LOT 258:
"Paesaggi veneti" tre stampe colorate, cornicette in legno intagliato e dorato
Vandut pentru: €150
Preț de început:
Preț aproximativ:
€150 - €200
Comision casă de licitații: 24%
Mai multe detalii