מכירה פומבית 5 חלק א'
Antiques, Painting century XIX and Oriental Art Auction
24.2.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Ist session 15:00 hrs (lot 1 through 256)
פריט 23:
Sei sedie Luigi XV in legno finemente intagliato e dorato, Roma sec.XVIII |
נמכר ב: €3,200
900
הערכה:
€900 - €1,000
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים