מכירה פומבית 1 חלק ב'
12.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
II tornata
פריט 147:
147 SABATINO MIRABELLA (1902-1973) Faraglione.
הערכה:
€800 - €1,000
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
SABATINO MIRABELLA (1902-1973) "Faraglione". Dipinto ad olio su tela in cornice dorata. Cm 50x70.
SABATINO MIRABELLA (1902-1973) "Faraglione". Oil painting on canvas in a gold frame. Cm 50x70.