מכירה פומבית 1 חלק ב'
12.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
II tornata
פריט 146:
146 ANTONIO CUTINO (1905-1984) Barca a secco. Dipinto ad olio su tavola
נמכר ב: €500
הערכה:
€600 - €800
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
ANTONIO CUTINO (1905-1984) "Barca a secco". Dipinto ad olio su tavola in cornice dorata. Cm 24x19.
569 ANTONIO CUTINO (1905-1984) "Barca a secco". Oil painting on wood in a golden frame. Cm 24x19.