מכירה פומבית 1 חלק ב'
12.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
II tornata
פריט 145:
145 MICHAEL FRANKE (1957) Paesaggio lacustre. Acquerello su carta.
הערכה:
€400 - €500
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
MICHAEL FRANKE (1957) "Paesaggio lacustre". Acquerello su carta. Datato 1989. Cm 27x19.
MICHAEL FRANKE (1957) "Landscape of the lake". Watercolor on paper. Dated 1989. Cm 27x19.