מכירה פומבית 1 חלק ב'
12.12.19 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

II tornata

פריט 145:

145 MICHAEL FRANKE (1957) Paesaggio lacustre. Acquerello su carta.

הערכה:
€400 - €500
עמלת בית המכירות: לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד

MICHAEL FRANKE (1957) "Paesaggio lacustre". Acquerello su carta. Datato 1989. Cm 27x19.
MICHAEL FRANKE (1957) "Landscape of the lake". Watercolor on paper. Dated 1989. Cm 27x19.