מכירה פומבית 1 חלק ב'
12.12.19 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

II tornata

פריט 138:

138 NUDO DI DONNA SEDUTA. Acquerello su carta,

הערכה:
€300 - €400
עמלת בית המכירות: לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד

NUDO DI DONNA SEDUTA. Acquerello su carta, firmato A. Vetrano. Cm 53x37.
NUDE OF A SEATED WOMAN. Watercolor on paper, signed A. Vetrano. Cm 53x37.