מכירה פומבית 1 חלק ב'
12.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
II tornata
פריט 136:
136 NUDO DI DONNA. Acquerello su carta. Datato 82,
הערכה:
€300 - €400
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
NUDO DI DONNA. Acquerello su carta. Datato '82, firmato A. Vetrano. Cm 53x37.
NUDE OF WOMAN. Watercolor on paper. Dated '82, signed A. Vetrano. Cm 53x37.