מכירה פומבית 1 חלק ב'
12.12.19 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

II tornata

פריט 135:

135 MARINA CON BARCA DI PESCATORI. Dipinto ad olio su tavola in cornice.

הערכה:
€300 - €400
עמלת בית המכירות: לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד

MARINA CON BARCA DI PESCATORI. Dipinto ad olio su tavola in cornice. Firma indistinta. Cm 60x40.
MARINE WITH BOAT OF FISHERMEN. Oil painting on table in frame. Indistinct signature. Cm 60x40.