מכירה פומבית 1 חלק ב'
12.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
II tornata
פריט 131:
131 AURORA VARVARO Astratto. Dipinto ad olio su tela.
הערכה:
€400 - €500
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
AURORA VARVARO "Astratto". Dipinto ad olio su tela. Datato '75. Cm 70x70.
AURORA VARVARO "Abstract". Oil painting on canvas. Dated '75. Cm 70x70.