מכירה פומבית 1 חלק ב'
12.12.19 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

II tornata

פריט 131:

131 AURORA VARVARO Astratto. Dipinto ad olio su tela.

הערכה:
€400 - €500
עמלת בית המכירות: לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד

AURORA VARVARO "Astratto". Dipinto ad olio su tela. Datato '75. Cm 70x70.
AURORA VARVARO "Abstract". Oil painting on canvas. Dated '75. Cm 70x70.