מכירה פומבית 1 חלק ב'
12.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
II tornata
פריט 124:
124 ZORAN MUSIC (1909-2005) Paesaggio montuoso. Litografia su carta
נמכר ב: €350
הערכה:
€400 - €500
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
ZORAN MUSIC (1909-2005) "Paesaggio montuoso". Litografia su carta 17/115. Datato '69. Cm 39x26.
ZORAN MUSIC (1909-2005) "Mountainous Landscape". Lithograph on paper 17/115. Dated '69. Cm 39x26