מכירה פומבית 1 חלק ב'
12.12.19 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

II tornata

פריט 121:

121 LOTTO DI QUATTRO BAMBOLE

נמכר ב: €250
הערכה:
€500 - €600
עמלת בית המכירות: לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד

LOTTO DI QUATTRO BAMBOLE con teste in porcellana e vestiti in stoffa (una delle quattro presenta delle rotture). Germania, fine secolo XIX.
LOTTO OF FOUR DOLLS with porcelain heads and cloth clothes (one of the four has some breaks). Germany, late 19th century.