מכירה פומבית 1 חלק א'
11.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
I tornata
פריט 8:
8 AMLETO PANNOCCHIA (1911-1987) Bevitore
נמכר ב: €850
הערכה:
€1,500 - €2,000
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
AMLETO PANNOCCHIA (1911-1987) "Bevitore". Dipinto ad olio su compensato in cornice. Cm 51x34
AMLETO PANNOCCHIA (1911-1987) "Drinker". Oil painting on plywood in frame. Cm 51x34.