מכירה פומבית 3 חלק ג'
5.12.19 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova

Asta di antiquariato - Parte III

פריט 535:

1
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד

Comò Carlo X in ciliegio con intarsi in acero, tre cassetti grandi ed uno piccolo, piano in marmo, sec.XIX
cm. 132x60 h. 102