מכירה פומבית 3 חלק ג'
5.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Asta di antiquariato - Parte III
המכירה הסתיימה
פריט 535:
Comò Carlo X in ciliegio con intarsi in acero, tre cassetti grandi ed uno piccolo, piano in marmo, sec.XIX ...
עוד...
|
|
|
מחיר פתיחה:
€
1
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד
|