מכירה פומבית 3 חלק א'
Casa d'aste Boetto
צור קשר עם בית המכירות
3.12.19
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Martedì 3 dicembre ore 15,00
פריט 35:
Gruppo in porcellana policroma raffigurante fanciullo con cane, Vienna II metà sec.XVIII
נמכר ב: €220
€150 - €200
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים