מכירה פומבית 1
11.11.19 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Nino Bixio, 34 - 20129 Milano

לתשומת לב המשתתפים:

  • בית מכירות זה הינו מאיטליה
  • עלויות שילוח/מס יתווספו לסכום הזכייה ככל שיהיו
  • בכל שאלה לגבי עלויות או הפריטים ניתן לפנות ישירות לבית המכירות במייל או בטלפון: לינק

פריט 17:

MANIFATTURA ITALIANA DEL XX SEC.

1,500
הערכה:
€1,500 - €3,500
עמלת בית המכירות: לפרטים נוספים

Conchiglia rivestita in argento
Italia XX secolo
Misure: 60x37cm Peso: g. 1500 c.a

Elegante oggetto d'arredo dal tocco semplice, la conchiglia presenta una lavorazione essenziale nella sua parte più interna, ed una lavorazione estremamente dettagliata ed elaborata nella sua parte più esterna.