מכירה פומבית 3/2019 חלק ג'
Antiques and Art Objects
Leiloeira Soares & Mendonça
צור קשר עם בית המכירות
11.7.19
Calçada das Lajes, nº 61 A Lote 2 - Loja B 1900-291 Lisboa - Portugal, פורטוגל
פריט 816:
25
€ 25 - 60
עמלת בית המכירות: 13%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
Pintura a óleo sobre tela, paisagem campestre com casas e rio. Assinado no canto inferior direito. Restaurado. Alt. 0,70 x 0,50.