23.3.18 (הזמן המקומי שלך)
צרפת
 Le Park Palace Avenue de la Costa 98000, Monaco

פריט 197:

LIFAR Serge. A l’aube de mon destin chez Diaghilew. Sept ans aux

נמכר ב: €800
הערכה:
€800 - €1,000
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 17% על העמלה בלבד

Ballets Russes. Paris, éditions Albin Michel, 1949. In-8o (23,5 x 18 cm), numerous illustrations.
«Petrouchka» bookplate of Cecil Hopkinson after Alexandre Benois. Inscribed in French by Serge Lifar.
Provenance: Cecil Hopkinson (1898-1977).