מכירה פומבית 133 מכירה פומבית אמנות ישראלית, ציורים ופסלים חשובים
15.12.14 (הזמן המקומי שלך)
ישראל
 המלך ג'ורג' 22, ירושלים

פריט 13:

Moshe Castel
1909-1991 (Israeli)

נמכר ב: $4,000
הערכה:
$ 3,500 - $4,500
עמלת בית המכירות: 20%
מע"מ: על העמלה בלבד

1909-1991 (Israeli)
The artist floating above Safed, 1940's
gouache, watercolor and colored inks on paper
h:48 w:33 cm.
signed lower right

Provenance: Sale: Sotheby's Tel Aviv, April 23, 1995, lot 252 (label on the reverse).
Important private collection, collection, Petah-Tikva.