מכירה פומבית 88 חלק א' ART & ANTIQUES
Marques dos Santos Leilões
16.12.21
Rua Santos Pousada, 1281 4000-490 Porto, Portugal, פורטוגל
Exhibition: 11 - 15 December, from 10h - 21h

פריט 2:

Arrecadas em ouro popular

נמכר ב: €375
375
עמלת בית המכירות: 21.5%
המכירה התקיימה בתאריך 16.12.21 בבית המכירות Marques dos Santos Leilões

Arrecadas em ouro popular
Ouro e filigrana de ouro popular português, contraste veado 800. Sinais de uso. Peso aprox.:5,9g. Dim.:4cm.

נגישות
menu