מכירה פומבית 21NA Novembers Art Auction
Sala Retiro
25.11.21
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain), ספרד

פריט 27:

נמכר ב: €900
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.11.21 בבית המכירות Sala Retiro

LA VIRGEN, EL NIÑO Y SANTA ANA, ESCUELA ESPAÑOLA SIGLO XVII
Óleo sobre lienzo
Reentelado.
Enmarcado sin cristal.

נגישות
menu