מכירה פומבית 21SA Septembers Art Auction
Sala Retiro
28.9.21
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain), ספרד

פריט 181:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 28.9.21 בבית המכירות Sala Retiro

LOTE DE TRES FIGURAS DE PORCELANA ESMALTADA DE LLADRÓ O SIGUIENDO MODELOS DE LLADRÓ, ESPAÑA, S.XX
Oca de la manufactura Dao, 33 cm
Campesina con ocas, Lladró, 23 cm
Dama con cesto de flores, Porceval, 35 cm

נגישות
menu