מכירה פומבית 21SA Septembers Art Auction
Sala Retiro
28.9.21
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain), ספרד

פריט 28:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 28.9.21 בבית המכירות Sala Retiro

MESA AUXILIAR CIRCULAR CON PIE DE TRÍPODE Y TAPA CON MARQUETERÍA FLORAL CHAPEADA, FFS.SXIX - PPS.S.XX
56,5 x 59,5 cm.
Pie central entorchado y patas talladas en forma de voluta.

נגישות
menu