מכירה פומבית 21SA Septembers Art Auction
28.9.21
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain), ספרד

פריט 5:

1,300
עמלת בית המכירות: 21% לפרטים נוספים

TRES FRAGMENTOS DE RETABLO DEL S.XVI, ESCUELA VALLISOLETANA.
Con guirnaldas de frutos, en madera tallada, estofada y dorada.
Pequeñas faltas
141 x 11 x 25 cm