מכירה פומבית 21JLA SUMMER ART AUCTION
28.7.21
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain), ספרד

פריט 10:

SIBILA, ESCUELA ESPAÑOLA S.XVIIÓleo sobre lienzo de 47 x 38 cm.
Enmarcado: 57 x 50 cm.

עמלת בית המכירות: 21% לפרטים נוספים

SIBILA, ESCUELA ESPAÑOLA S.XVII
Óleo sobre lienzo de 47 x 38 cm.
Enmarcado: 57 x 50 cm.