מכירה פומבית 2 ASIAN SALE
Experantic
29.6.21
SAN ANTONI MARIA CLARET 08025 Barcelon, Spain, ספרד

פריט 24:

נמכר ב: €1,000
1,000
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 29.6.21 בבית המכירות Experantic

Potiche en porcelaine famille rose décoré en émaux polychrome sur la couverte de bouquets fleuris serti à l'épaulement de qautre anses zoomorphes à masuqe de tao Tié.
Qing.
Dynastie Qing.
19 ème siècle.
Ht 26cmx diam 9,5cm.

נגישות
menu