מכירה פומבית 2102
Casa d'aste Boetto
20.4.21
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
Martedì 20 aprile 2021, ore 15

פריט 0252:

VAUTIER BEN

BEN VAUTIER (1935-)
For the right to be ...

5,000
€5,000 - €6,000
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 20.4.21 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

BEN VAUTIER (1935-)
For the right to be different / Pour le droit à la difference 1991
acrilico su tavola (opera double face) cm 20x30
firmato in basso a destra
datato sul bordo

acrylic on board (double face work) 7 87x11 81 in
signed lower right
dated on the edge

נגישות
menu