מכירה פומבית Web auction 90 חלק א' ITALIAN AND WORLD MODERN COINS AND MEDALS
26.9.20 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Piazza Lovatelli 1, 00186 Roma

26 September 2020 from 2:00pm CEST for lots 1-1658

27 September 2020 from 2:00pm CEST for lots 1659-3169

פריט 2:

15
עמלת בית המכירות: 20% לפרטים נוספים

ATENE - Guido II de la Roche (1287-1308) - Denaro tornese - (Thebe) - Castello - R/ Croce patente - (MI g. 0,84) R Metcalf 1056
BB-SPL