מכירה פומבית 139
אמנות ישראלית ובינלאומית
20.12.15
(הזמן המקומי שלך)
ישראל
פרישמן 15 תל אביב
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 291:
Niki de Saint Phalle
נמכר ב: $11,500
הערכה:
$
16,000 - $18,000
עמלת בית המכירות:
20%
מע"מ: על העמלה בלבד
1930-2002 (French)
Jerusalem, 1977
gouache on paper
h:65 w:50 cm.
signed, dated and dedicated lower right
Provenance: Estate of Tamar and Teddy Kollek.