מכירה פומבית 64-part II חלק ה'
20.8.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
הדגמת מכירה
פריט 342:
olio su tela raff.scena galante Francia sec.XVIII
הערכה:
€400 - €500
עמלת בית המכירות:
25%
cm. 78×11