מכירה פומבית 60
Sesart's
8.6.24
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS), איטליה

פריט 29:

Autore non identificato (XX secolo)
Loggetta Valmarana-Vicenza

€200 - €300
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 8.6.24 בבית המכירות Sesart's

Loggetta Valmarana-Vicenza
Tecnica: Acquerello su carta
Misure: 47x65.5 cm
Data realizzazione: 1965

נגישות
menu