מכירה פומבית 22OA October Art Auction
Sala Retiro
19.10.22
Madrid, ספרד

פריט 39:

KAROLYI FF.S.XIX
PAISAJE CON PUEBLO Y LAGO
Oleo sobre lienzo de 60 x 73 cm.
Firmado en el ...

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.10.22 בבית המכירות Sala Retiro

KAROLYI FF.S.XIX
PAISAJE CON PUEBLO Y LAGO
Firmado en el ángulo inferior izquierdo.
Rotura en la parte inferior.
Enmarcado

נגישות
menu