מכירה פומבית 22JLA July Art Auction
Sala Retiro
20.7.22
Madrid, ספרד

פריט 35:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 20.7.22 בבית המכירות Sala Retiro

ALPO JAAKOLA (1929-1997) Pintor finlandes
PÁJAROS, 1992
Pastel
Firmado y fechado en el ángulo inferior izquierdo en 1992.
Enmarcado con cristal.

91 cm.x 71 cm.

נגישות
menu