מכירה פומבית 22JLA July Art Auction
Sala Retiro
20.7.22
Madrid, ספרד

פריט 15:

JORGE ORTUÑO RUBIO (1927) Pintor barcelonés
SIN TÍTULO, 2001.
Dibujo y mixta ...

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 20.7.22 בבית המכירות Sala Retiro

SIN TÍTULO, 2001.
Dibujo y mixta sobre papel
Firmado y fechado en el ángulo inferior izquierdo.
Enmarcado con cristal.
31 cm.x31 cm.

נגישות
menu