מכירה פומבית 30 FURNITURE AND COLLECTIONS FROM A VENETIAN VILLA AND OTHER COMMISSIONS
Lucas aste
20.2.24
Via Nino Bixio, 32, 20129 Milano MI, איטליה

פריט 14:

Scuola italiana del XVIII secolo
Natura morta
Olio su tela
44,5 x 56 cm

€500 - €800
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 20.2.24 בבית המכירות Lucas aste

Natura morta
Olio su tela
44,5 x 56 cm

Italian school of the 18th century
Still Life
Oil on canvas
44,5 x 56 cm

נגישות
menu