מכירה פומבית 30
Lucas aste
5.12.23
Via Nino Bixio, 32, 20129 Milano MI, איטליה
Martedì 5 dicembre, ore 14

פריט 2:

Scuola lombarda del XVI secolo
Volto di Gesù
Olio su tavola
61,5 x 52 cm

נמכר:
€800 - €1,200
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 5.12.23 בבית המכירות Lucas aste

Volto di Gesù
Olio su tavola
61,5 x 52 cm

Lombard school of the 16th century
Face of Jesus
Oil on panel
61,5 x 52 cm

נגישות
menu