פריט 991:
Friedrich Traulsen
נמכר ב: €170
עמלת בית המכירות: 29.75%
מע"מ: 19%
על מחיר הפריט המלא והעמלה
Friedrich Traulsen
1887 Flensburg - 1971 Hamburg - Sonnenbeschiener Waldweg - Öl/Karton. 38,5 x 47 cm. Sign. l. u.: F. Traulsen. Rahmen. - Lit.: Thieme-Becker 33, S. 348.
Altona, Altonaer Künstlerverein, landscape, Landschaftsmaler, Norddeutschland, Wald