פריט 34:
Plat en porcelaine du Longquan à décor de godrons au marli et fleuron central en terre cru ocre non émaillé en ...
עוד...
|
|
|
מחיר פתיחה:
€
1,200
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
על העמלה בלבד
משתמשים ממדינות אחרות עשויים לקבל פטור ממע"מ בהתאם לחוקי המס המתאימים
|