מכירה פומבית 99 חלק א' Antiques & Works of Art
Leiloeira São Domingos
26.5.21
Calçada João do Carmo, 31 4150-426 Porto - Portugal, פורטוגל

פריט 41:

KJELL ENGMAN (1946)

€400 - €650
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 26.5.21 בבית המכירות Leiloeira São Domingos

KJELL ENGMAN (1946)
Jarro em vidro soprado,da segunda metade do séc. XX do artista sueco Kjell Engman para a Kosta Boda. Assinado e marcado no fundo: Kosta Boda Arte Coll K. Engman 89147 (gravado). Dim. Alt.: 31 cm.

נגישות
menu