Modern Art - Paintings - Lithographs - Sculptures
Dewit Auctions
18.5.24
Torhoutsesteenweg 475 8400 OOSTENDEBelgique, בלגיה

פריט 127:

€150 - €300
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 18.5.24 בבית המכירות Dewit Auctions

PHILIPPE GRIMAUD (1958 - ) - "Jessica's Suprise" - Editie op papier d'art - Gesigneerd in potlood - Genummerd 8/30 - Met certificaat - 70 x 49 cm

נגישות
menu